آموزش بازی انفجار

تینا بخشی کیست ؟ آشنایی با سازنده ویدیو داره میریزه

ویدیوی معروف با عنوان “داره میریزه” با سبک مولودی در اینستاگرام وایرال شد. این ویدیو برای اولین بار توسط دختر تیک‌تاک ایرانی به نام تینا بخشی منتشر شد. تینا با این ویدیو به سرعت در اینستاگرام شهرت یافت و واکنش‌های زیادی را به همراه داشت. ویدیوی تینا بخشی از روی مداحی ساخته شده بود که به دلیل محتوای خاص و جذاب، جنجال و حاشیه‌ای بزرگ در این شبکه اجتماعی ایجاد کرد. برخی افراد این ویدیو را به عنوان توهین به اهل بیت و مداحان آن‌ها در نظر گرفتند.

مداح این مولودی آقای سید مصطفی قدمگاهی است، که اهل مشهد می‌باشد و در میان مداحان این شهر شهرت دارد.

تعداد زیادی از تیک‌تاکرها و دابسمش بازها در اینستاگرام ویدیوی تینا را منتشر کردند و این ویدیو به سرعت وایرال شد. تینا در ویدیوی خود از تمام افرادی که این محتوا را به اشتراک گذاشتند و به محبوبیت او کمک کردند، تشکر کرد.

اگر علاقه دارید تا تفاوت‌ها و اطلاعات بیشتری درباره تینا بخشی، فعالیت‌های او در شبکه‌های اجتماعی، و محتوای پست‌های او بدانید، در این مقاله با ما همراه باشید. این نکته نیز باید مدنظر داشته باشید که در مقایسه با سلبریتی‌های دیگر، تینا بخشی هیچ اقدامی در زمینه راه‌اندازی سایت‌های شرط‌بندی و تبلیغ آنها نداشته است. او به نظر می‌آید که یک سلبریتی واقعی باشد.پرشیا گیم یکی از وب سایت های معتبر برای بازی انفجار است.

تینا بخشی کیست ؟

تینا بخشی یکی از تیک‌تاکرهای مشهور اینستاگرام است و در اکثر شبکه‌های اجتماعی از جمله یوتیوب، توییتر، تیک‌تاک و اینستاگرام فعالیت دارد. اما حضور قوی‌تر او در اینستاگرام مشاهده می‌شود. تینا بخشی در حال حاضر در کانادا ساکن است. ویدیوهای او بیشتراوقات با موضوعات جنجالی همراه هستند که باعث شده تا محل حضور او بیشتر مورد بحث قرار گیرد. ادعاهای او در یکی از ویدیوها نشان می‌دهد که طرفدار نظام شاهنشاهی بوده و مخالف جمهوری اسلامی است. او پست‌هایی نیز منتشر کرده که به حمایت از و تقدیر از محمدرضا پهلوی اشاره دارد.

تینا در توضیحات صفحه اینستاگرام خود اعلام کرده که آتئیست است و به هیچ دین یا مذهبی وابسته نیست. او همچنین در بیوگرافی صفحه‌اش از رپر مشهور شاهین نجفی نام برده است. تینا بخشی تعداد زیادی دنبال‌کننده در اینستاگرام دارد ولی تنها یک صفحه را دنبال کرده‌است، که این صفحه متعلق به شاهین نجفی است. محتوای اصلی صفحه تینا اغلب دابسمش‌هایی از خودش است.

سازنده ویدیو داره میریزه

پست اولیه تینا بخشی در صفحه اینستاگرام او مربوط به یک ویدیوی لب‌خوانی آهنگی از شاهین نجفی است. در این دابسمش، تینا آهنگ شاهین نجفی را به صورت لب‌خوانی اجرا می‌کند. همچنین یکی از دابسمش‌های او به آهنگ معروف “گنجشک‌ها” از خانم گوگوش اختصاص دارد. ویدیوهای تینا شامل دابسمش‌هایی از آهنگ‌های مختلف از جمله آهنگ‌های خانم شهره نیز می‌شود. او از چندین خواننده دیگر نیز دابسمش‌هایی ایجاد کرده است.

تینا بخشی، علیرغم تعداد دنبال‌کننده‌های کمتر نسبت به برخی سلبریتی‌ها، بازدیدهای قابل توجهی در ویدیوهای خود جلب کرده است. او به نظر می‌آید که با اشتیاق و علاقه زیاد به موسیقی شاهین نجفی، ویدیوهایی با محتوای متنوع و جذاب ارائه دهد که توجه بسیاری از کاربران اینستاگرام را جلب کند.

سازنده ویدیو داره میریزه

توییتر تینا بخشی

در توییتر، تینا بخشی به عنوان دومین شبکه اجتماعی فعالیت زیادی دارد و نزدیک به سه هزار و پانصد دنبال‌کننده در این شبکه دارد. او بیش از هفتصد توییت را منتشر کرده و در بیوگرافی خود اشاره کرده که در زمینه استندآپ کمدین فعالیت دارد. تینا بخشی بیش از ۱۹ نفر را دنبال کرده و از میان آن‌ها افراد مشهوری همچون گلشفه فراهانی و مسیح علی نژاد قابل مشاهده است. همچنین صفحه رسمی رضا پهلوی و شاهین نجفی نیز جزو افرادی هستند که توسط تینا بخشی دنبال شده‌اند.

توییت‌های تینا محتوای متنوعی را شامل می‌شود، اما بیشتر به نظر می‌رسد که او در این شبکه اجتماعی اغلب پست‌های انتقادی خود را به اشتراک می‌گذارد. او دابسمش‌هایی از صحبت‌ها و برنامه‌های تلویزیون ایران ساخته است و اغلب برنامه‌های تلویزیونی را در ویدیو‌های خود مسخره می‌کند.

مصاحبه با محبوبه بیات

صفحه یوتیوب تینا بخشی به نزدیک ۴۰۰ نفر دنبال‌کننده دارد. او در این شبکه به فعالیت زیادی پرداخته است و با انتشار چندین ویدیو، بازدیدهای قابل توجهی جلب کرده است. ویدیوهای او معمولاً موضوعات جنجالی و بحران‌زا را پوشش می‌دهند که باعث افزایش بازدیدها و جلب توجه مخاطبان می‌شود. بیشترین بازدید از یکی از ویدیوهای او نزدیک به دو هزار و هشتصد نفر بوده است، که اولین ویدیویی است که در صفحه یوتیوب تینا بخشی منتشر شده و موضوع آن در ارتباط با ویروس کرونا قرار دارد.

آخرین ویدیوی منتشر شده توسط تینا بخشی مربوط به مصاحبه با بازیگر تئاتر و سینما، خانم محبوبه بیات است. این ویدیو حدود ۴۸ دقیقه طول دارد و در آن، خانم محبوبه بیات اظهاراتی نسبت به فشارهایی که از سوی سپاه به او وارد شده، مطرح کرده است. تینا همچنین ویدیوی دیگری با موضوع افشاگری‌های خانم الهام چرخنده منتشر کرده است. این ویدیوها با عناوین جنجالی و اطلاعات جذاب به دقت توجه بیشترین بازدیدکنندگان را جلب کرده‌اند.

کانال تلگرام تینا بخشی

تینا بخشی در کانال تلگرام شخصی خود، که به هزار هفتصد نفر اعضا دارد، فعالیت مستمر دارد. در این کانال، او اغلب محتواهای مرتبط با رضا پهلوی، پسر محمدرضا پهلوی را به اشتراک می‌گذارد. صحبت‌ها و اظهارنظرهای تینا بخشی از این کانال پخش می‌شوند و او از این سکو برای بیان دیدگاه‌ها و عقاید شخصی‌اش استفاده می‌کند. حمایت تینا از حکومت شاهنشاهی، یکی از دلایل جلب توجه در شبکه‌های اجتماعی است و این باعث جلب حمایت و مخالفت افراد مختلف شده است.

کانال تلگرام تینا بخشی

این رفتار تینا باعث شده تا مخالفانی نیز پیدا شوند که از صحبت‌ها و عقاید او مخالفت کنند. از سوی دیگر، او همچنین تعداد زیادی از طرفداران و حامیان خود را جلب کرده است. وی در تمامی سکوهای خود، اظهارنظرات سیاسی و اجتماعی خود را باز می‌کند. با این حال، این رفتار برخی افراد نظرات مخالف را به همراه داشته و بحران‌هایی را به دنبال داشته است. برخی از افراد مخالف معتقدند که تینا بخشی از جایگاه شهرت خود به نحو مناسبی استفاده نمی‌کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا