آموزش بازی انفجار

روش کلی کرایتریون چیست؟ آموزش این روش موثر شرط بندی

کلی کرایتریون، یکی از بهترین روش‌های شناخته‌شده برای بت‌زدن است که توسط کاربران برای رسیدن به برد در شرط‌بندی‌ها استفاده می‌شود. این مقاله به بررسی و توضیح این روش پرداخته و اطلاعات مفیدی را برای کاربران ارائه می‌دهد تا بتوانند از این روش بهتر برای شرط‌بندی‌های خود در بازی انفجار استفاده کنند و به نتایج بهتری دست یابند. تحقیقاتی که انجام داده‌ایم، ما را قادر ساخته است تا توضیحات کارآمدی در مورد این روش ارائه دهیم و همچنین مزایای آن را برای شما توضیح دهیم. این مقاله به شما امکان می‌دهد با استفاده از این روش، عملکرد بهتری در شرط‌بندی‌های خود داشته باشید و به سود برسید. این روش در تمام سایت‌های شرط‌بندی معتبر مانند فاز بت، بت خانه، تاینی بت یا هات بت قابل استفاده می‌باشد.

روش کلی کرایتریون چیست؟

روش کلی کرایتریون چیست؟

روش کلی کرایتریون یکی از کاربردی‌ترین روش‌ها برای کسب درآمد از شرط‌بندی در سایت‌های شرط‌بندی است که اکثراً افراد حرفه‌ای از آن استفاده می‌کنند. این روش دارای پیچیدگی‌های خاصی است که افراد تازه‌وارد نمی‌توانند به‌راحتی از آن استفاده کنند. پیشنهاد ما به افراد تازه‌وارد این است که شرط‌بندی‌های خود را با یک مبلغ ثابت انجام دهند تا ضرر نکنند و همچنین افراد حرفه‌ای حتماً از این روش استفاده کنند زیرا سود قطعی را به‌همراه خواهد داشت.

کاربران در روش کلی کرایتریون به این صورت عمل می‌کنند که زیرمجموعه‌های شرط‌ها با مبالغ متغیر را حساب می‌کنند و یا از این سیاست برای مبلغ گذاری روی هر شرط خود استفاده می‌کنند. پایه‌گذاری این روش به این صورت است که هر شخص ارزش هر شرط را متوجه می‌شود و اینگونه ارزش شانسش را برای برد به دست می‌آورد و در نهایت مبلغ شرط را تعیین می‌کند. شما برای این روش فرمول خاصی را در اختیار دارید که با گذاشتن مبالغ خود در این فرمول می‌توانید میزان شرط مورد نظر خود را تعیین کنید. اکنون این فرمول را به شما معرفی می‌کنیم تا بتوانید از آن بهره‌مند شوید:

\[ \frac{b \cdot (p – q)}{b} = F \]

که در آن:

\( b \) : مقدار مبلغی که می‌توانیم از یک شرط برنده شویم

\( p \) : درصد شانسی که ما برای ردن شرط قائل هستیم

\( q \) : درصدی که امکان دارد ببازیم

\( F \) : مقدار مبلغی که ما باید روی شرطمان بگذاریم

توضیحات تکمیلی در مورد این روش

توضیحات تکمیلی در مورد این روش

کاربران با استفاده از روش کلی کرایتریون می‌توانند به‌راحتی مقدار پولی که در شرط‌بندی به دست می‌آورند، را محاسبه کنند. به‌عنوان مثال، اگر فرد روی یک ضریب ۳، صد هزار تومان شرط‌بندی انجام دهد، می‌تواند از طریق این محاسبات متوجه شود که برنده شرط‌بندی خواهد شد یا خیر. این شخص با این محاسبات می‌تواند تعیین کند که دویست هزار تومان برنده می‌شود، که این با استفاده از فرمول‌های قسمت قبل قابل‌محاسبه است.

این افراد ضریب خود را تعیین می‌کنند و از آن یک عدد را کم می‌کنند و در نهایت به این روال در سایر بازی‌های خود ادامه می‌دهند تا بتوانند نتیجه مورد نظر را به دست آورند. به‌عنوان مثال ساده؛ اگر ضریب فرد ۲.۷ باشد، برای آنکه آن را در فرمول به دست آوریم، یک عدد از آن کم می‌کنیم و ۱.۷ را جایگزین آن می‌کنیم و همین روال ادامه پیدا می‌کند. این شخص باید برای تعیین ارزش شرط‌بندی خود یک درصد را تعیین کند، یعنی اگر شصت درصد احتمال برد وجود داشته باشد، در معادله می‌تواند عدد ۰.۶ را جایگزین \( p \) کند و برای جایگزین کردن عدد \( p \) نیز عدد ۰.۴ را در اختیار دارد.

کاربران زمانی‌ که در محاسبات خود جواب منفی به دست می‌آورند، باید توجه داشته باشند که شرط‌بندیشان ارزشی ندارد و قطعاً از این طریق به نتیجه‌ای نخواهند رسید. هنگام انجام این روش، باید به‌صورت دقیق عمل کنند و محاسبات خود را به‌درستی انجام دهند تا بتوانند نتیجه دلخواه خود را به‌دست آورند.

مزیت های استفاده از روش کلی کرایتریون

مزیت های استفاده از روش کلی کرایتریون

 

روش کلی کرایتریون برای کاربران مزایایی دارد که به آنها کمک می‌کند تا به سود بهتری در بازی‌ها دست یابند. افراد بسیاری با استفاده از این روش توانسته‌اند به نتایج مورد نظر خود برسند. اکنون این مزایا را برای شما توضیح می‌دهیم تا بتوانید با خیال آسوده از این روش استفاده کنید.

مزیت اول این روش این است که کاربران می‌توانند با یک تیر دو نشان بزنند. یعنی هم می‌توانند مبلغ مورد نظر خود را از طریق این روش به دست آورند و هم می‌توانند متوجه شوند که آیا شرط‌بندی ارزش انجام دادن دارد یا خیر.

مزیت دوم این است که کاربر از سردرگمی بیرون می‌آید و در نهایت می‌تواند مبنای مبلغ دقیق هر شرط خود را به‌راحتی به دست آورد. با استفاده از این روش به‌صورت خودکار متوجه می‌شوید که ارزش شرط مبلغ کم و یا زیاد چگونه است و این تمام چیزی است که برای شرط‌بندی به آن احتیاج دارید و از این طریق به یکباره به نتیجه‌ی خوبی خواهید رسید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا